VK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VK RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Akihiro Daisuke

Goto down 
AutorZpráva
Nana-hime

Nana-hime


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 12. 10

Akihiro Daisuke Empty
PříspěvekPředmět: Akihiro Daisuke   Akihiro Daisuke I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 5:46 am

Jméno: Akihiro Daisuke
Věk: 25 let
Rasa: Vznešený upír
Schopnosti: Jako každý upír jsem nadpřirozeně rychlý, bystrý a rychle se regeneruji. Mám taky obrovskou sílu a také dokážu skrýt svoji přítomnost pro ostatní. Jinak mezi mé další schopnosti patří manipulace s lidmi a ovládání hustoty a rychlosti vdzuchu.

Výška: 182 cm
Vlasy: bílé/stříbrné
Oči: světle modré/šedé

Povaha: Jsem paličák a jsem soutěživý. Nevadí mi, když prohraju, to dokážu snést, ale dvakrát nadšený z toho teda nejsem. Jinak patřím mezi ty elity a proto jsem i velmi dobře vychovaný a dokážu působit opravdu sympaticky...prostě pozorný vznešený mladík s patřičným vychováním. Většinou nebývám drzý a snažím se plnit veškerá očekávání, která do mne vkládá Nana-hime. Ale je tu pořád ta má tvrdohlavá povaha a když se mi něco opravdu příčí, tak to prostě neudělám. Působím klidným a vyrovnaným dojmem, jen tak něco nebo někdo mě nerozhodí a také občas působím tajemně...Ale i přes tuhle záhadnou tvář nic neskrývám. Výbušný jsem opravdu málokdy, ale když mě někdo opravdu naštve, většinou to řeším pěstmi...

Minulost: Jsem z vznešené rodiny Akihiro a momentálně jsem i nejmladší syn. Naše rodina není zas tak stará, ale jisté tradice tu už přetrvávají. Např. mohl bych říct, že naší "povinností" je mít za přátele rodinu čistokrevných upírů, Miyako. Jsme jejich dlouholetí přátelé, kteří v nouzi pomůžou. Všechna tahle vznešenost a urozenost také vyžadují přísné požadavky a a musí se dodržovat určitá pravidla chování. Musí se dodržovat např. správné oslovování jiných vznešených upírů.
Je pravda, že jsem míval docela problémy s udržením svojí krvelačnosti a abych mohl zůstat po boku Nany-hime a lidí, musel jsem s tím něco udělat. Opravdu jsem trpěl, když mě dědeček cvičil. Trénoval mojí vůli...ze začátku to pro mě bylo opravdu utrpení, nemohl jsem si pomoc. Říkal jsem si, jsem upír, tak proč bych se měl držet zpátky od krve?? Všechno je ale moc složité a já nakonec získal tu vůli, to sebeovládání!
Díky tomu jsem mohl nastoupit na Silver Akademii a být tak po boku naší velevážené a milované Hime-sama. Nejsem sice její pravá ruka, ale myslím si, že mne považuje za svého skutečného přítele, na kterého se může v nouzi spolehnout.
Teď se máme přestěhovat na Cross Akademii...jsem opravdu zvědavý, jak tohle všechno dopadne.

Koníčky: Opravdu rád čtu, takže není divu, když se občas zapomenu celý den v knihovně. Jsem taky hudebně nadaný, takže ovládání kytary a jiných struných nástrojů není pro mne žádný problém. Jsem taky dobrý tanečník a opravdu si užívám všechny ty plesy a bály, co vznešené rodiny pořádají.

Vzhled:
Akihiro Daisuke Akihir10
Návrat nahoru Goto down
 
Akihiro Daisuke
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VK :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: