VK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VK RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silver no onnanokotachi

Goto down 
AutorZpráva
Saionji

Saionji


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 12. 10
Age : 27

Silver no onnanokotachi Empty
PříspěvekPředmět: Silver no onnanokotachi   Silver no onnanokotachi I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 11:59 am

Jméno: Ran (V překladu orchidej)
Věk: 18
Rasa: Vznešený upír
Schopnosti: Rychlá regenerace, uspání, manipulace s vodou

Výška: 169 cm
Barva očí: Černá
Barva vlasů: Černá, dlouhé po ramena

Povaha: Jsem chladná a k ostatním odměřená, nejsem zrovna přátelská. Jsem samotář, nerada se spoléhám na někoho jiného než na sebe. Jsem spíše tichá, nikdy neřeknu víc, než je třeba. Umím se rychle rozhodovat, dávám přednost logice před nějakými emocemi nebo city. I přesto mám pro ostatní pochopení, moc se se zbytkem Noční třídy nekamarádíčkuju, ale kdyby měl někdo z nich problém, bez řečí mu pomůžu. Jsem věrná a dbám na dodržení daných slibů, dokážu být nekompromisní až krutá, ale obvykle jsem spíš neutrál.
Minulost: Na svou minulost si nepamatuji, jednou jsem se prostě probudila na akademii Silver a znala jen své jméno, nevěděla jsem, odkud jsem, jak jsem se sem dostala, prostě nic. Na akademii jsem pak zůstala a smířila se se ztrátou vzpomínek, k čemu by mi vlastně byly? Začala jsem nový život na akademii Silver, kde jsem taky poznala Miyako hime. Od té chvíle až doteď jsem něco jako její stín, ať potřebuji zařídit cokoliv, může se na mě spolehnout. Zatímco Shuji se stará o obyčejné záležitosti, já dělám tu "špinavou práci", prostě věci, o kterých by nikdo neměl vědět.

Koníčky: Většinu času trávím plněním přání Miyako hime, jinak ráda pozoruji noční oblohu a mám také ráda dlouhé noční procházky.

Vztahy:
Miyako Nana - Věřím Miyako hime a jsem ochotná jít za ní klidně až na konec světa, ona je někdo, koho bych nikdy nemohla zradit.

Aihara Shuji - Nic proti němu nemám, vlastně spolu překvapivě dobře vycházíme, když jde o zařizování věcí pro Miyako hime nebo Noční třídu.

Akihiro Daisuke - Vycházíme spolu bez větších problémů.

Manabu Toshio - Nesouhlasím s metodami jeho rodiny a tak samo mi vadí to, jak se nedokáže krotit. Jeho krvelačnost by jen přidělala Miyako hime problémy, proto se ho snažím hlídat. Neodsuzuju ho za to, ne každý upír se dokáže úplně ovládat, já ale nemůžu být všude a proto jsem ráda za Shujiho a ostatní, kteří čas od času taky dokáží usměrnit Toshiovy choutky.

Haruka Yuuzuki - Zdá se mi podezřelá. I přes svoji nespolečenskou povahu jsem se dokázala s ostatními upíry docela dobře sžít, ale u Yuuzuki si tím nejsem tak úplně jistá. Většinou dokážu odhadnout, co si ostatní myslí, u Yuuzuki to nikdy netuším, navíc, ta její sladká nevinná povaha... Nikdy jsem ji sice neviděla chovat se jinak, ale ani tak tomu úplně nevěřím.

Vzhled:
Silver no onnanokotachi Ran10

Silver no onnanokotachi Ran_210


Jméno: Haruka Yuuzuki
Věk: 17
Rasa: Vznešený upír
Schopnosti: Rychlá regenerace, uspání, ovládání zvukových vln, dokážu také perfektně ovládat touhu po krvi a vydržím bez ní opravdu dlouho.

Výška: 163 cm
Barva očí: Fialová
Barva vlasů: Světle růžová, dlouhé po lopatky

Povaha: Jsem společenská a přátelská, nemám ráda samotu a ticho taky zrovna nemám v lásce. Ráda trávím čas s ostatními upíry a ráda bych nějaký strávila i s lidmi, však jsem kvůli tomu kolikrát měla problémy, ale ne kvůli touze po jejich krvi, prostě je chci lépe poznat. Jak ostatní často říkají, jsem takový sladký andílek, často mívám ve tváři ten bezelstný úsměv, nerada se hádám, raději ustoupím. Jsem taky dost starostlivá a nebojím se riskovat kvůli svým přátelům a ani kvůli věcem, které chci.
Minulost: Jsem jedním z prvních studentů akademie Silver, moje rodina také značně podporovala její vznik, mimo jiné i různými příspěvky, pocházím totiž z bohaté rodiny vznešených upírů. Celá ta myšlenka soužití lidí a upírů mi přijde úžasná, stejně tak samotná akademie. Byla jsem na akademii Silver opravdu šťastná, trochu mě mrzí, že to muselo takhle dopadnout. Na druhou stranu se ale těším na nové známé na akademii Cross, slyšela jsem o ní jen to nejlepší a když přecházejí všichni mí přátelé z Noční třídy, myslím, že budu šťastná i na jiném místě.

Koníčky: Ráda zpívám, neustále si něco musím pobrukovat, k hudbě mám hodně blízko. Stejně tak mám blízko i k tanci, rodiče často pořádali nejrůznější bály, takže už jsem si zvykla a zamilovala se do nich, ráda tančím nebo se jen bavím s ostatními hosty. Jinak mám slabost pro zvířata, hlavně pro kočky.

Vztahy:
Miyako Nana - Nana hime je tak trochu mým vzorem, obdivuju její klid a autoritu a cením si toho, jak se stará o Noční třídu.

Aihara Shuji - Shujiho mám opravdu ráda, zbožňuju, když hraje na klavír, dokázala bych ho poslouchat hodiny a hodiny. Navíc, když něco potřebuju nebo mám s něčím problém, stačí říct jemu, vždycky mi pomůže.

Akihiro Daisuke - Líbí se mi Daisukeho soutěživost, je legrace sledovat, když se s někým o něco vsadí, vždycky ho povzbuzuju.

Manabu Toshio - S Toshiem si asi rozumím ze všech nejlíp, je zábavný a když jsem s ním, vždycky mám dobrou náladu. Je to ale taky nepoučitelné trdlo, proto se mu snažím pomoct, jak nejlépe dokážu. Často ho kryju, aby ho kvůli jeho krvežíznivosti nevyhodili ze školy a snažím se mu pomoct zvládnout tu touhu.

Ran - Moc dobře ji neznám, mrzí mě, že je tak odtažitá, ale o to víc se snažím překonat ty ledy a dokázat jí, že mít přátele není špatné. Chvílemi mi přijde, že ji moje přátelskost až děsí, ale zdá se mi, že už není tak samotářská jako dřív.

Vzhled:
Silver no onnanokotachi Haruka13

Silver no onnanokotachi Haruka11
Návrat nahoru Goto down
 
Silver no onnanokotachi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VK :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: