VK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VK RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Aihara Shuji

Goto down 
AutorZpráva
Saionji

Saionji


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 12. 10
Age : 27

Aihara Shuji Empty
PříspěvekPředmět: Aihara Shuji   Aihara Shuji I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 10:45 am

Jméno: Aihara Shuji
Věk: Vypadám na něco kolem dvacíti, ale ve skutečnosti žiju už stosedmdesát let.
Rasa: Vznešený upír
Schopnosti: Rychlá regenerace, uspání, proměna podoby. Dokážu na sebe vzít podobu kohokoliv, koho se jen dotknu. Okopíruju tak jak vzhled, tak i hlas a částečně i schopnosti, ale ty jsou vždy daleko slabší než u originálu.

Výška: 178 cm
Barva očí: Světle zelená
Barva vlasů: Hnědá, dlouhé po krk

Povaha: Jsem pacifista, vyhýbám se zbytečnému násilí a nemám rád hádky. Nejraději vše řeším s klidem a bez zbytečných emocí, umím velmi dobře vyjednávat a to takovým způsobem, že vždy druhá strana ustoupí mně. Jeden by možná řekl, že má schopnost přeměny není příliš praktická pro boj, ale mně naopak vyhovuje daleko víc než jakákoliv ničivá síla. Jsem intrikán, dobře informovaný a znalý slabostí svých soků a co lépe zapadá do mého divadélka, než má schopnost? Je mi jedno, že neoplývám nějakou úžasnou bojovou schopností, s mým umem totiž k boji ani nedojde, svého dosáhnu lehkým zatáhnutím za nitky. Umím dosáhnout svého, ať jsou překážky jakékoliv, nic ovšem neuspěchávám, jsem taktik a vše si dobře promýšlím. Tohle by do mě ale jeden na první pohled neřekl, obyčejně jsem totiž ten sebevědomý a okouzlující idol. Směju se, vtipkuju a jsem daleko přátelštější, než ostatní upíři na akademii. Jen čas od času se mi na tváři mihne ten záludný úsměv...
Minulost: Pocházím z vážené rodiny urozených upírů, jsme jedni z těch, kteří se snaží podpořit myšlenku soužití lidí a upírů. Právě proto také naše rodina ve velkém podporovala vznik další akademie jako byla akademie Cross. Nakonec se s přičiněním dalších vlivných rodin podařilo otevřít akademii Silver. Byl jsem hrdý na ten úspěch, navíc, jakožto člen jedné ze zakládajících rodin jsem měl na akademii velmi dobré postavení a úctu, jo a taky obdiv faninek. Lidské dívky jsou skutečně tak naivní... ale v jistém ohledu mi to jejich poblouznění lichotí. Celou dobu jsem se staral o to, aby vše běželo tak, jak má, byl jsem vlastně vedoucím celé Noční třídy. A pak přišla ona, Miyako hime. O její rodině jsem toho už hodně slyšel, ale nikdy jsem neměl tu čest setkat se s někým z nich osobně. Brzo po příchodu na akademii si získal důvěru a obdiv všech upírů a dokonce i lidí. Za nedlouho se stala vedoucí Noční třídy, autoritou pro všechny upíry, vzorem. Upřímně, nevadilo mi předat svoji pozici někomu jako je ona. Ale ne proto, že je čistokrevná. Jistě, vážím si čistokrevných upírů, ale u Miyako hime by to bylo stejné, i kdyby byla jen obyčejnou upírkou. Tu důvěru a obdiv si nezískala jen svým původem, ale tím, jak se o ostatní stará a proto jsem také rád, že mohu být její pravá ruka.
Tak či onak, zdá se, že staré dobré časy končí. Akademie Silver je pro mě jako domov a teď ji mám opustit? Vím, že vzhledem k okolnostem asi lepší řešení není, ale i tak... jsem jedním z mála, který s přechodem na akademii Cross nesouhlasí.

Koníčky: I když se to asi nezdá, jsem docela lenivý, proto mě na žádné divoké sporty ani nic podobného neužije. Mám rád svůj klid, nějaké klidné místo daleko od faninek, kde se mohu věnovat svým věcem. Hodně čtu, nejčastěji poezii. Jinak také hraju na klavír, dalo by se říct, že jsem klavírní virtuóz. Díky tomu  také pomáhám s hrou na klavír Miyako hime. Mám sice rád svůj klid, ale nespolečenský rozhodně nejsem. Vlastně si užívám nejrůznější plesy a rád se také podílím na organizaci. Mojí malou posedlostí jsou taky klobouky, ke všemu, co nosím, musím mít alespoň jeden, který s oblečením dokonale ladí.

Vztahy:
Miyako Nana - Miyako hime si vážím a jsem rád, že jí mohu pomáhat. Mám rád každou chvíli, kterou trávím v její přítomnosti. S přechodem na akademii Cross sice nesouhlasím, ale jsem schopný to přetrpět tak dlouho, dokud bude Miyako hime se mnou.

Manabu Toshio - Když nedělá žádné blbosti, je s ním docela sranda, jenže každá druhá akce tohohle blázna zavání průšvihem, proto mu čas od času připomínám, že by se měl krotit. Řekl bych, že mu chvílemi naháním hrůzu, ale to je jenom dobře...

Akihiro Daisuke - S Daisukem si moc dobře rozumíme, oba patříme k těm klidnějším povahám. Navíc, jsem vděčný za další spolehlivou osobu, takhle totiž šikuly typu Toshio nemusím usměrňovat jen já.

Haruka Yuuzuki - Co se Yuuzuki týká, opravdu se v ní nevyznám. Je to náš sladký andílek, nevinná a ke všem milá, ale někdy je docela velký tajnůstkář a chvílemi mám ten pocit, že zas tak nevinná nebude. Nemyslím si, že se přetvařuje, přetvářku poznám velmi dobře, aby ne, jsem v ní expert, ale i tak je pro mě Yuuzuki záhada.

Ran - Pokud jsem já pravá ruka Miyako hime, pak je Ran její levá. I když, to přirovnání není úplně přesné, spíš je její stín. Ran je Miyako hime skutečně oddaná, myslím, že je dobré mít spojence jako je ona. Starám se o mnoho věcí, jakými mě Miyako hime pověřuje, pro Ran platí to samé, ona se ovšem stará o tu takříkajíc špinavou práci a to opravdu skvěle, neznám nikoho diskrétnějšího.

Vzhled:
Aihara Shuji Aihara10
Návrat nahoru Goto down
 
Aihara Shuji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VK :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: