VK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VK RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Manabu Toshio

Goto down 
AutorZpráva
Nana-hime

Nana-hime


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 12. 10

Manabu Toshio Empty
PříspěvekPředmět: Manabu Toshio   Manabu Toshio I_icon_minitimeSat Apr 07, 2012 6:23 am

Jméno: Manabu Toshio
Věk: 20 let
Rasa: Vznešený upír
Schopnosti: Rychlost, výdrž, regenerace a tak dál, to všechno mám, to je jasný. No, umím to se zbraněmi, hlavně meče a střelné zbraně a v rodině máme speciální jedy, které jsou nebezpečné i pro ostatní upíry a mívám je v drápech...Naše rodina si na jedy zvykla, takže mě už to nijak neublíží, proto je můžu mít ve svých ostrých drápech.

Výška: 175 cm
Barva očí: zelenomodré
Barva vlasů: světle hnědé/špinavá blond

Povaha: Jsem škodolibý a drzý provokatér a zároveň optimista a kamarád do deště. Jsem pro každou srandu a směju se cizímu neštěstí. Patřím mezi ty idoly, jsem denodenně obdivován u těch lidských holek...upírky tak posedlé nejsou. No co, já si svoji slávu užívám a když dostanu hlad, aspoň nedělají zbytečný bordel a nechají se dobrovolně sát. Jo, ostatní o mě někdy říkají, že jsem sobecký mizera, což je tak na půl pravda. Jsem takový jaký jsem...ovšem před Nanou-hime si dávám pozor na to, co říkám. Jinak ona už je zvyklá, že já jsem to třeštiprdlo, které každého rozveselí.
Mám docela problém se ovládat, co se krvavých choutek týče. Zrovna elegantně u toho taky nevypadám, jsem děsnej bordelář. Většinou vše v dosahu 5 metrů je potřísněno krví a o sobě nemluvím. Hodně známých mi s tímhle pomáhá. Kdybych se neovládal, vyhodili by mne ze školy a to nechci. Já jsem tu šťastný >-<

Minulost: Naše rodina nepatří mezi ty nejvýznamnější, ale jsme známí pro naše neelegantní a kolikrát až brutální zacházení s jídlem. Jasně, v téhle společnosti se s tím dvakrát vychloubat nemůžu, někdy se i před Nana-hime stydím, ale když já si někdy nemůžu pomoc. Ta krev je tak nebezpečně lákavá, kor když se nějaká mladá krásná slečna nabídne sama, neječí a netropí scény. K takovým, co se bojí, se chováme právě brutálně a pronásledujeme je jako své opravdové kořisti, mučíme je, týráme je. Je to prostě náš rodinný způsob a my jen doufáme, že nám to nezakážou. Jenomže co bychom pak zmohli proti čistokrevnejm?
No, před osmi lety jsem začal chodit do Silver akademie a tady jsem opravdu šťastný a mám tu spoustu dobrých přátel, které občas naštvu...nevadí...a můžu být pořád u Nany-hime a dělat ze sebe šaška >w< To mě taky baví. Teď ale Silver Akademii zavírají a my se musíme stěhovat...do nějaké Cross Akademie...No jsem zvědavý...prej tam jsou Kuranovci o_O Na ty jsem také zvědavý. Doufám, že se nějak spřátelíme...ikdyž rivalita by taky neuškodila.

Koníčky: Hmm co mě baví...bojové sporty! Pak místa/akce, kde jsou dívky (=zásoba jídla). Já se dokážu nadchnout téměř pro cokoliv, hlavně aby se mnou byli ti správní přátelé a né žádní rejpaví blbci (které bych stejnak setřel). Baví mě pak chemie a vymýšlení nových jedů i protijedů :D


Vzhled:
Manabu Toshio Manabu10
Návrat nahoru Goto down
 
Manabu Toshio
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VK :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: