VK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VK RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Yamauchi Ren

Goto down 
AutorZpráva
Saionji

Saionji


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 12. 10
Age : 27

Yamauchi Ren Empty
PříspěvekPředmět: Yamauchi Ren   Yamauchi Ren I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:16 pm

Jméno: Yamauchi Ren
Věk: 17 (5.11.)
Rasa: Člověk

Výška: 178 cm
Barva očí: Oříškově hnědá
Barva vlasů: Zrzavá
Krevní skupina: B

Povaha: Jsem přátelský, rád se směju a něco dělám, štve mě, když musím jen nečině sedět. Nemám rád zbytečné hádky, nějaká ta drobná provokace neuškodí, ale větších sporů se snažím vyvarovat. Jsem sice nekonfliktní, ale když je třeba, tak se za své přátele i porvu. Jinak jsem trochu zmatkář, hlavně ve škole, ale učení mi nedělá problém, spíš udržet pozornost... V humanitních předmětech buď spím, nebo jsem duchem mimo, uznávám, že je to v tomhle ohledu se mnou občas těžké, jsem holt snílek a rád se položím do svých představ, to dělám hlavně tehdy, když jsem unavený nebo znuděný. Když jsem nervózní, dřív mluvím, než myslím, načež začne být patrné moje rozpačité chování, hlavně co se holek týká. Jsem upřímný, neumím se přetvařovat a dávám své pocity najevo, v rozumné míře, samozřejmě. Uznávám, že jsem docela urážlivý, ten typický "pan dotčený", ale obvykle mě to zase rychle přejde. Jsem až překvapivě zodpovědný, k problémům se stavím čelem, jsem schopný si je přiznat a mluvit o nich, ale stejně si je vždycky řeším sám. Mám silnou vůli, co slíbím, to taky udělám, umím být pěkně tvrdohlavý, když mi na dané věci opravdu záleží.
Minulost: Jsem nejmladší ze tří sourozenců, brácha teď studuje na univerzitě a sestra pracuje jako doktorka, rodiče se usadili v menším domku na venkově, už taky potřebují trochu klidu, koneckonců, já jim ještě nedávno dával docela zabrat. Než jsem přestoupil na akademii Cross, našel jsem si na staré škole jednu partu, ale to byl tak trochu krok vedle. Díky té bandě jsem lítal z průšvihu do průšvihu, až mě ze školy vyhodili, ale jsem rád, že nade mnou rodiče ještě nezlomili hůl, takže se teď docela snažím, já vlastně patřím mezi ty lepší studenty, jen udržet tu pozornost...

Koníčky: Jsem sportovní typ a taky docela soutěživý, takže se nebojím jakékoliv pohybové aktivity, ale nejraději mám asi týmové sporty. Dřív jsem rok chodil na karate, ale přiznám se, že jsem se toho naučil víc ze všech rvaček než z hodin. Nejsem bůhví jaký knihomol, ale je tady jedna výjimka. Trochu ujíždím na mytologii, bájích, pověstech, nevím, asi mě fascinuje to nadpřirozeno protkané určitými fakty. Mám slušnou zásobu knížek, brožur, časopisů, klidně bych si mohl otevřít knihovnu, jen spolubydlící mi pořád nadává, že se ty moje "pohádky" válí všude po pokoji, což nemohu popřít... -3-

Vztahy: Myslím, že mezi kluky ve třídě jsem oblíbený, bavím se se všema, teda skoro, u holek je to složité, pro ty existuje jen Noční třída. -_- Teda až na pár světlých výjimek, myslím Yori, Yuuki a Tsumiko, s těma se dá aspoň nějak rozumně bavit. Taky si docela rozumíme se Zerem, teda... jak kdy... ehm, já snahu mám, jen on je věčně kyselý jak citron, ale má i světlé chvilky a já o nich moc dobře vím, takže i přes tu jeho odtažitost jsme vlastně docela dobří kámoši. Jinak jsem se taky kolikrát snažil trochu prozkoumat Noční třídu, ale vlastně o nich vím kulové. Vážně, ta davová hysterie, naše holky mi občas nahánějí hrůzu... A vůbec, co je na nich tak zvláštního? To jsme jako my kluci z Denní méněcenní, nebo co? Vždyť nevypadám tak strašně, ne? -_-

Vzhled:
Návrat nahoru Goto down
 
Yamauchi Ren
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
VK :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: